Гандбол / Охид

Багууд Т/Т Х Т Хж +/- Оноо
Сэлэнгэ
5 5 0 0 71 44 27 10
Баянхонгор
5 3 0 2 75 59 16 6
Дархан-Уул
5 2 1 2 65 49 16 5
Дорноговь
5 2 1 2 58 60 -2 5
Чингэлтэй
5 2 0 3 67 59 8 4
Хан-Уул
5 0 0 5 25 90 -65 0
Тоглолтууд
2015-09-14
15:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(# 1 Болорцэцэг 3оноо # 2 Нандинцэцэг 1 оноо # 9 Ганчимэг 8 оноо # 5 Даваасүрэн 2 оноо # 10 Сувд-Эрдэнэ 1 оноо #)
16 : 12
Хан-Уул
(# 24 Анударь 3 оноо # 18 Номинцэцэг 1 оноо # 5 Номин-Эрдэнэ 2 оноо # 12 Энхтуул 3 оноо # 7 Цэлмэг 3 оноо)
16:00 Тойргийн тоглолт
Баянхонгор
(#4 Ганзаяа 4 оноо #11 Сарантуяа 2 оноо #5 Тамжид 4 оноо #3 Наранбилэг 7 оноо)
17 : 14
Чингэлтэй
(#11 Ануужин 9 оноо #3 Минжинсор 4 оноо #17 Дэлгэржав 1 оноо)
17:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
(#8 Мөнхтуяа 4оноо #5 Урангоо 1 оноо #9 Номинзул 3 оноо #11 Сувд-Эрдэнэ 3 оноо)
11 : 13
Сэлэнгэ
(#8 Энхтүвшин 8 оноо #7 Наранцацрал 1 оноо #9 Эгшиглэн 1 оноо #5 Номинзул 2 оноо #10 Урангоо 1 оноо)
2015-09-15
15:00 Тойргын тоглолт
Сэлэнгэ
(#8 Энхтүвшин 4 оноо #7 Наранцацрал 4 оноо #6 Нарангарав 4 оноо #9 Эгшиглэн 1 оноо #4 Болортунгалаг 1 оноо #13 Цэвэлмаа 2 оноо #5 Номинзул 3 оноо #10 Урангоо 1 оноо)
19 : 5
Хан-Уул
(#24 Анударь 4 оноо #5Номин-Эрдэнэ 1 оноо)
16:00 Тойргийн тоглолт
Чингэлтэй
(#3 Минжинсор 1 оноо #6 Номин-Эрдэнэ 4 оноо #10 Анужин 7 оноо #2 Анударь 3 оноо)
15 : 14
Дархан-Уул
(#3 Номинзул 11 оноо #8 Мөнхтуяа 1 оноо #11 Сувд-Эрдэнэ 2 оноо)
17:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(#1 Болорцэцэг 1 оноо #9 Ганчимэг 4 оноо #7 Намуунаа 4 оноо)
9 : 10
Баянхонгор
(#4 Ганзаяа 4 оноо #3 Наранбилэг 2 оноо #17 Булгантамир 1 оноо #2 Нацагдулам 3 оноо)
2015-09-16
15:00 Тойргийн тоглолт
Баянхонгор
(#4 Ганзаяа 1 оноо #2 Нацагдулам 2 оноо #1 Долгорсүрэн 1 оноо #17 Булгантамир 1 оноо #3 Тамжид 10 оноо #11 Сарантуяа 5 оноо #5 Наранбилэг 5 оноо)
26 : 3
Хан-Уул
(#24 Анударь 2 оноо #12 Хонгорзул 1 оноо)
16:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
(#12 Жебек 3 оноо #9 Номинзул 2 оноо #11 Сувд-Эрдэнэ 3 оноо #8 Мөнхтуяа 1 оноо #4 Отгонзаяа 2 оноо)
11 : 11
Дорноговь
(#2 Нандонинцэцэг 4 оноо #8 Отгонжаргал 1 оноо #9 Ганчимэг 3 оноо #7 Халиунаа 3 оноо)
17:00 Тойргийн тоглолт
Сэлэнгэ
(#7 Наранцацрал 3 оноо #5 Номинзул 1 оноо #8 Энхтүвшин 3 оноо #6 Нарангарав 1 оноо #9 Эгшиглэн 1 оноо)
9 : 8
Чингэлтэй
(#2 Минжинсор 2 оноо #6 Номин-Эрдэнэ 3 оноо #10 Анужин 3 оноо)
2015-09-17
15:00 Тойргийн тоглолт
Чингэлтэй
(#6 Номин-Эрдэнэ 4 оноо #5 Ариунзаяа 1 оноо #10 Анужин 7 оноо #2 Минжинсор 8 оноо)
19 : 5
Хан-Уул
(#24 Анударь 2 оноо #5 Номин-Эрдэнэ 1 оноо #7 Цэлмэг 2 оноо)
16:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(#2 Нандинцэцэг 1 оноо #1 Болорцэцэг 2 оноо #5 Даваасүрэн 3 оноо #9 Ганчимэг 3 оноо)
8 : 16
Сэлэнгэ
(#6 Нарангарав 3 оноо #8 Энхтүвшин 6 оноо #7 Наранцацрал 3 оноо #9 Эгшиглэн 4 оноо)
17:00 Тойргийн тоглолт
Баянхонгор
(#4 Ганзаяа 1 оноо #3 Тамжид 5 оноо #5 Наранбилэг 4 оноо)
10 : 19
Дархан-Уул
(#12 Жебек 1 оноо #4 Отгонзаяа 5 оноо #9 Номинзул 4 оноо #8 Мөнхтуяа 5 оноо #11 Сувд-Эрдэнэ 4 оноо)
2015-09-18
14:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
10 : 0
Хан-Уул
15:00 Тойргийн тоглолт
Сэлэнгэ
(#7 Энхтүвшин 3 оноо #6 Нарангарав 3 оноо #5 Номинзул 6 оноо #9 Эгшиглэн 2 оноо)
14 : 12
Баянхонгор
(#Тамжид 5 оноо #2 Нацагдулам 1 оноо #4 Ганзаяа 5 оноо #5 Нарангарав 1 оноо)
16:00 Тойргийн тоглолт
Чингэлтэй
(#10 Анужин 6 оноо #6 Номин-Эрдэнэ 3 оноо #2 Минжинсор 1 оноо #1 1 оноо)
11 : 14
Дорноговь
(#7 Намуунаа 1 оноо #9 Ганчимэг 5 оноо #1 Болорцэцэг 4 оноо #5 Даваасүрэн 4 оноо)