Гандбол / Хөвгүүд

Багууд Т/Т Х Т Хж +/- Оноо
Сэлэнгэ
5 4 1 0 169 137 32 9
Дархан-Уул
5 3 1 1 192 179 13 7
Баянзүрх
5 3 0 2 133 132 1 6
Булган
5 2 0 3 149 169 -20 4
Дорноговь
5 1 1 3 193 203 -10 3
Хан-Уул
5 0 1 4 163 179 -16 1
Тоглолтууд
2015-09-14
18:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
(#4 Баатарсүх 3 оноо #7 Баярсайхан 1 оноо #2 Бат-Эрдэнэ 10 оноо #9 Мөнх-Очир 13 оноо #10 Зоригтбаатар 1 оноо #12 Дашжанцан 9 оноо)
37 : 37
Хан-Уул
(#10 Лхагвацэнд 9 оноо #11 Өнөрбаян 11 оноо #7 Сүхбат 1 оноо #13 Ган-Эрдэнэ 1 оноо #15 Дашцэнд 9 оноо #5 Баянмөнх 2 оноо #9 Цогтгэрэл 2 оноо #8 Дэлгэрбат 2 оноо)
19:00 Тойргийн тоглолт
Баянзүрх
(#3 Дөлгөөндалай 5 оноо #6 Буянтогтох 6 оноо #7 Баярмөнх 3 оноо #9 Цогт-Эрдэнэ 5 оноо #11 Учрал 5 оноо)
24 : 20
Булган
(#13 Мөнх-Оргил 3 оноо #11 Чимиддорж 2 оноо #2 Эрдэнэбулган 2 оноо #8 Дөлгөөн 9 оноо #3 Баттулга 4 оноо)
20:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(#1 Сүхээ 7 оноо #5 Чинзориг 1 оноо #2 Батначин 10 оноо #3 Эрдэнэсайхан 1 оноо #4 Пүрэвбаяр 1 оноо #7 Батхуяг 10 оноо #0 Баярхүү 2 оноо)
32 : 32
Сэлэнгэ
(#8 Өнөболд 8 оноо #1 Дэлгэрбаяр 3 оноо #3 Сайханбилэг 4 оноо #6 Баясгалан 10 оноо #9 Баяртулга 1 оноо #5 Шинэбат 6 оноо)
2015-09-15
18:00 Тойргийн тоглолт
Сэлэнгэ
(#6 Баясгалан 7 оноо #5 Шинэбат 4 оноо #8 Өнөболд 4 оноо #1 Дэлгэрбаяр 7 оноо #9 Баяртулга 6 оноо #0 Батжаргал 1 оноо #3 Сайханбилэг 7 оноо)
36 : 30
Хан-Уул
(#12 Билгүүн 1 оноо #10 Лхагвацэнд 10 оноо #6 Хуягбаатар 2 оноо #11 Өнөрбаян 6 оноо #5 Баянмөнх 4 оноо #8 Дэлгэрбат 4 оноо #9 Цогтгэрэл 2 оноо #0 Ган-Эрдэнэ 1 оноо)
19:00 Тойргийн тоглолт
Булган
(#13 Мөнх-Оргил 10 оноо #2 Буман-Эрдэнэ 14 оноо #3 Баттулга 1 оноо #8 Дөлгөөн 15 оноо #11 Чимэддорж 4 оноо #1 Содгэрэл 2 оноо)
46 : 45
Дорноговь
(#5 Чинзориг 8 оноо #4 Пүрэвбаяр 10 оноо #3 Эрдэнэсайхан 1 оноо #6 Зоригтбаатар 1 оноо #7 Батхуяг 14 оноо #00 Сүхбат 1 оноо #2 Батначин 4 оноо #0 Сүхбаян 5 оноо)
20:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
(#Мөнх-Очир 5 оноо #12 Дашжанцан 8 оноо #10 Мөнхбат 2 оноо #11 Аскар 2 оноо #2 Бат-Эрдэнэ 1 оноо #4 Баатарсүх 13 оноо #6 Билгүүтэй 2 оноо #7 Баярсайхан 1 оноо)
33 : 29
Баянзүрх
(#2 Сайханбилэг 3 оноо #9 Цогт-Эрдэнэ 8 оноо #11 Учрал 8 #3 Дөлгөөндалай 6 оноо #6 Бодьбилгүүн 5 оноо)
2015-09-16
18:00 Тойргийн тоглолт
Хан-Уул
(#15 Дашжамц 5 оноо #12 Билгүүн 1 оноо #9 Цогтгэрэл 2 оноо #8 Дэлгэрбат 4 оноо #5 Баянмөнх 2 оноо #10 Лхагвацэнд 4 оноо #11 Мягмаржав 2 оноо)
20 : 26
Баянзүрх
(#9 Цогт-Эрдэнэ 7 оноо #3 Дөлгөөндалай 9 оноо #1 Эрхэмбилэг 2 оноо #12 Сайханбилэг 4 оноо)
19:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(#8 Чинзориг 2 оноо #0 Батхуяг 6 оноо #6 Батначин 6 оноо #7 Эрдэмсайхан 7 оноо #4 Сүхбаян 1 оноо #1 Чинзориг 9 оноо)
37 : 47
Дархан-Уул
(#9 Мөнх-Очир 14 оноо #12 Дашжанцан 4 оноо #10 Мөнхбат 1 оноо #11 Аскар 1 оноо #4 Баатарсүх 17 оноо #2 Бат-Эрдэнэ 8 оноо #5 Цэндбаяр 2 оноо)
20:00 Тойргийн тоглолт
Сэлэнгэ
(#9 Баяртулга 4 оноо #6 Баясгалан 5 оноо #8 Өнөболд 12 оноо #4 Баярсайхан 1оноо #1 Дэлгэрбаяр 5 оноо #3 Сайханбилэг 4 оноо)
31 : 17
Булган
(#7 Мөнх-Орших 1 оноо #8 Дөлгөөн 6 оноо #11 Чимэддорж 9 оноо #13 Мөнх-Оргил 3 оноо #2 Эрдэнэбулган 6 оноо #3 Баяртулга 2 оноо)
2015-09-17
18:00 Тойргийн тоглолт
Булган
(#3 Баттулга 4 оноо #13 Мөнх-Оргил 5 оноо #8 Дөлгөөн 10 оноо #2 Эрдэнэбулган 5 оноо #11 Чимэддорж 7 оноо)
31 : 29
Хан-Уул
(#8 Дэлгэрбат 4 оноо #6 Хуягбаатар 1 оноо #4 Пүрэвбаатар 3 оноо #15 Дашжамц 5 оноо #10 Лхагвацэнд 8 оноо #7 Баянмөнх 1 оноо #11 Ган-Эрдэнэ 5 оноо #5 Сүхбат 1 оноо #9 Цогтгэрэл 1 оноо)
19:00 Тойргийн тоглолт
Дархан-Уул
(#2 Бат-Эрдэнэ 8 оноо #3 Мөнхболд 2 оноо #9 Мөнх-Очир 2 оноо #12 Дашжанцан 3 оноо #4 Баатарсүх 20 оноо)
35 : 41
Сэлэнгэ
(#9 Баяртулга 4 оноо #6 Баясгалан 10 оноо #8 Өнөболд 5 оноо #1 Дэлгэрбат 7 оноо #5 Шинэбат 4 оноо #3 Сайханбилэг 11 оноо)
20:00 Тойргийн тоглолт
Баянзүрх
(#6 Буянтогтох 7 оноо #3 Эрхэмбилэг 8 оноо #9 Цогт-Эрдэнэ 4 оноо #11 Учрал 3 оноо #2 Даваацэрэн 9 оноо)
31 : 30
Дорноговь
(#1 Сүхбаян 7 оноо #4 Пүрэвбаяр 4 оноо #10 Чинзориг 2 оноо #8 Батначин 8 оноо #7 Батхуяг 8 оноо #1 Зоригтбаатар 1 оноо)
2015-09-18
17:00 Тойргийн тоглолт
Дорноговь
(#8 Батначин 13 оноо #5 Чинзориг 2 оноо #1 Сүхбат 5 оноо #6 Зоригтбаатар 1 оноо #4 Пүрэвбаяр 9 оноо #7 Батхуяг 14 оноо #2 Мэндбаяр 1 оноо #1 Сүхбаян 1 оноо #3 Эрдэмсайхан 1 оноо)
49 : 47
Хан-Уул
(#6 Хуягбаатар 4 оноо #7 Сүхбат 6 оноо #8 Дэлгэрбат 6 оноо #11 Мягмаржав 8 оноо #9 Цогтгэрэл 2 оноо #4 Пүрэвбаатар 1 оноо #17 Өнөрбаян 5 оноо #5 Баянмөнх 5 оноо #15 Дашжамц 4 оноо #13 Ган-Эрдэнэ 1 оноо #10 Лхагвацэнд 5 оноо)
18:00 Тойргийн тоглолт
Сэлэнгэ
(#8 Өнөболд 8 оноо #6 Баясгалан 9 оноо #11 Лхагвадорж 1 оноо #10 Сайханбилэг 8 оноо #9 Баяртулга 2 оноо #1 Дэлгэрбаяр 2 оноо)
29 : 23
Баянзүрх
(#2 Сайханбилэг 8 оноо #6 Буянтогтох 2 оноо #3 Эрхэмбилэг 10 оноо #11 Боргил 3 оноо)
19:00 Тойргийн тоглолт
Булган
(#2 Эрдэнэбулган 8 оноо #1 Содгэрэл 1 оноо #5 Бадралжунай 1 оноо #8 Дөлгөөн 8 оноо #11 Чимэддорж 6 оноо #3 Баттулга 4 оноо #13 Мөнх-Оргил 7 оноо)
35 : 40
Дархан-Уул
(#9 Мөнх-Очир 11 оноо #12 Дашжанцан 5 оноо #4 Баатарсүх 6 оноо #2 Бат-Эрдэнэ 15 оноо #8 Зоригтбаатар 3 оноо)